Obavijesti za studente

02.11.12

Drage kolege, danas imamo nekoliko obavijesti za Vas:

1.Oceanus će predstaviti dosadašnji rad i plan za tekuću akademsku godinu kroz 10-ak minuta na Javnoj tribini o studentskom aktivizmu koja će se održati 14.11. u 19:30 sati u sjevernom tornju SVKST. Uz našu, predstavit će se i druge studentske udruge. Bit će zanimljivo. Svi ste pozvani i nadam se da se vidimo u što većem broju tamo!

2. 12.11. u 10:30 sati u prostorijama Infozone (Jerina 1) se održava druga zanimljiva javna tribina pod nazivom "Vidljivost i javna percepcija organizacija civilnog društva u Republici Hrvatskoj 2012.". Molim sve zainteresirane da se jave na naš mail oceanus.st@gmail.com i potvrde svoj dolazak najkasnije do 7.11. kako bi mogli proslijediti organizatoru javne tribine broj Oceanusića koji će prisustovati (zbog planiranja zakuske ;) ).

3. Sastanak svih članova ( i kolega koji će to tek postati!) će se ubrzo održati. Čekamo samo potvrde za prostor. Obavijest će biti objavljena na ovim stranicama, nan našim službenim web stranicama  i na našoj Facebook stranici.

Lijep pozdrav,

Nestija