Unosi za veljača 2010

24.02.10
NZZ-a i Novi list petu godinu zaredom raspisuju natječaj za nagradu ZNANOST, namijenjen studentima hrvatskih sveučilišta koji su objavili znanstveni rad tijekom studija. [više...]
19.02.10
I ove godine će se u Hrvatskoj održati natjecanje “Laboratorij slave”. Prema propozicijama u natjecanju mogu sudjelovati osobe od 18-35 godina, koje spadaju u sljedeće kategorije: [više...]
10.02.10
Poštovani posjetioci, dragi studenti, nastavnici i suradnici, Iznimno nam je drago da vam možemo predstaviti naše nove internet stranice. Želja nam je da vas ovim putem brže, kvalitetnije i sveobuhvatnije obavještavamo o svim djelatnostima i o ukupnom radu Centra za studije mora te da vam pružimo cjelovitiji uvid u sve njegove bitne sadržaje.
[više...]
03.02.10
Sveučilišta u Splitu, Zagrebu, Osijeku i Rijeci, u suradnji s Tehničkim muzejom i British Councilom, pod visokim pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa pripremaju novi, osmi Festival znanosti, koji će se održati od 19. do 25. travnja 2010.
[više...]