03.12.12

U suradnji sa Hrvatskim Crvenim križem i Službom spašavanja na vodi organizirana su za članove Oceanusa dva besplatna tečaja  pod nazivom 'Spašavanje na vodi'. Ovaj tečaj je uputstvo u osnove spašavanja na vodi i prve pomoći, ali nije tečaj za spasioca. Predavanja i praksa su jako zanimljivi i korisni, tim više što naši članovi provode poprilično vremena na moru. Trajanje tečaja je dva dana.

Jedan uspješno odrađen tečaj je za nama, a već u ovu srijedu i četvrtak (5.i 6.prosinac 2012.) u 19 sati počinje drugi. Mjesto održavanja tečaja su prostorije Crvenog Križa u Viškoj 2 (nasuprot ff Popaj na Bačvicama).

Za sve dodatne info obratite se na david.udovicic@yahoo.com (za tečaj) ili oceanus.st@gmail.com (općenito).

Vidimo se!

p.s. stignete se još učlaniti ;)