08.01.13

Drage kolege,

Svim članovima i prijateljima Udruge, sretnu i uspješnu novu 2013 želi Uprava!!!

Naš prvi ovogodišnji sastanak će se održati u ponedjeljak, 14. siječnja 2013. u 20:00 sati u prostorijama udruge (Doverska 44;OIP Posejdon).

Mole se svi članovi i zainteresirani da dođu jer će biti važnih obavijesti, najava projekata i natječaja.

p.s.
Prvi natječaj SZST ove godine se zatvara 10.01.2013. u 13 sati pa ako netko prijavljuje projekt neka me kontaktira u slučaju da mu/joj nedostaje neka dokumentacija (Plan rada Udruge u 2013, Popis aktivnosti, Izvadak iz registra udruga i sl.) i, naravno, da se dokumentacija pečatira i potpiše!
Ovo je 'vanredni' natječaj SZST i još jedan bi trebao biti otvoren već u veljači 2013.

LINK na Natječaj

Lijep pozdrav,