Sveučilište u Splitu Sveučilišni odjel za studije mora

Imenik

  
Pretraživanje adresara

Traži



Djelatnici Centra Directory

NameIme TEL E-MAIL

Zvjezdana Popović doc. dr. sc.

Docent
Predstojnik preddiplomskog studija Biologija i ekologija mora

+385 21 510 195 zvjezdana.popovic@unist.hr

Jure Brčić dr.sc.

Docent

+385 21 510 197 jure.brcic@unist.hr

Tihana Draganja

Voditelj studentske referade

+385 21 510 190 tihana@unist.hr

Josipa Ferri doc. dr. sc.

Docent
Pročelnica Odjela za studije mora

+385 21 510 195 Josipa.Ferri@unist.hr

Svjetlana Krstulović Šifner izv. prof. dr. sc.

Izvanredni profesor

+385 21 510 196 ssifner@unist.hr

Maja Krželj doc. dr. sc.

Docent
Predstojnik diplomskog studija Morsko ribarstvo
ERASMUS koordinator
ECTS povjerenik

+385 21 510 193 maja.krzelj@unist.hr

Matilda Mamić dipl. iur.

Tajnik

+385 21 510 198 Matilda.Mamic@unist.hr

Marin Ordulj dr. sc.

Docent
Predstojnik preddiplomskog studija Morsko ribarstvo

+385 21 510 192 Marin.Ordulj@unist.hr

Mirela Petrić doc. dr. sc.

Docent

+385 21 510 194 mirela.petric@unist.hr

Alen Soldo prof. dr. sc.

Redoviti profesor

+385 21 510 191 soldo@unist.hr

Vida Šimat doc. dr. sc.

Docent, viši zn. sur.

+385 21 510 192 vida@unist.hr

Frane Škeljo doc. dr. sc.

Docent
Zamjenik pročelnika Odjela za studije mora

+385 21 510 197 fskeljo@unist.hr

Željka Trumbić dr.sc.

Docent
Predstojnik diplomskog studija Ekologija i zaštita mora

+385 21 510 194 ztrumbic@unist.hr