Sveučilište u Splitu Sveučilišni odjel za studije mora

Stručno vijeće

Članovi Stručnog vijeća Sveučilišnog odjela za studije mora su:

 

a) zaposlenici Odjela za studije mora u znanstveno-nastavnim zvanjima i predstojnici preddiplomskih i diplomskih studija Odjela:

Doc. dr. sc. Josipa Ferri (josipa.ferri@unist.hr)

Doc. dr. sc. Gorana Jelić Mrčelić (gjelic@pfst.hr)

Prof. dr. sc. Svjetlana Krstulović Šifner (ssifner@unist.hr)

Doc. dr. sc. Mirela Petrić (mirela.petric@unist.hr)

Prof. dr. sc. Alen Soldo (soldo@unist.hr)

Doc. dr. sc. Vida Šimat (vida@unist.hr)

Doc. dr. sc. Olja Vidjak (vidjak@izor.hr) (Institut za oceanografiju i ribarstvo)

 

b) predstavnici zaposlenika Odjela za studije mora u suradničkim zvanjima:

Dr. sc. Maja Krželj (maja.krzelj@unist.hr)

Dr. sc. Frane Škeljo (frane.skeljo@unist.hr)

 

c) predstavnici nastavnika zaposlenika sastavnica Sveučilišta u Splitu:

Prof. dr. sc. Slobodan Brinić (brinic@ktf-split.hr)

Prof. dr. sc. Maja Fredotović (maja.fredotovic@efst.hr)

Prof. dr. sc. Mate Šantić (Mate.Santic@pmfst.hr)

 

d) predstavnici nastavnika zaposlenika Instituta za oceanografiju i ribarstvo:

Prof. dr. sc. Vlado Dadić (dadic@izor.hr)

Prof. dr. sc. Branka Grbec (grbec@izor.hr)

Prof. dr. sc. Ivan Katavić (katavic@izor.hr)

Prof. dr. sc Nada Krstulović (krstulovic@izor.hr)

Prof. dr. sc. Mladen Šolić (solic@izor.hr)

 

e) predstavnici studenata:

Ante Čavčić (antecavcic91@gmail.com); zamjenik: Antonio Baras (antbaras@gmail.com)

Martina Gašpar (marta30.04@hotmail.com); zamjenik: Gabrijela Radić (Gabrijela221@gmail.com)

Lucas Heinrich (lucas.heinrich@gmail.com); zamjenik: Meri Bilan (meribilan@gmail.com)

Ines Rebac (rebacines@gmail.com); zamjenik: Monika Rudan (monika.rudan@hotmail.com)