Novosti

Gostovanje prof. Katarzyna Stepanowska i prof. Agata Witczak - četvrtak 12:15 u 319
Obavijest o javnoj obrani doktorskog rada
Natječaj za izbor jednog izvršitelja na radno mjesto I. vrste u znanstveno-nastavnom zvanju izvanrednog profesora

Sveučilište u Splitu, Sveučilišni odjel za studije mora raspisuje natječaj za izbor jednog izvršitelja na radno mjesto I. vrste u znanstveno-nastavnom zvanju izvanrednog profesora, iz znanstvenog područja biotehničkih znanosti, polje poljoprivreda (agronomija), na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu.

OBAVIJEST - Upisi na više godine studija BITM i MR
Prijem brucoša i početak nastave
Odluka o participaciji studenata u troškovima studija za akademske godine 2019./2020., 2020./2021., 2021./2022.

Senat Sveučilišta u Splitu je na svojoj 14. sjednici donio Odluku o participaciji studenata u troškovima studija za akademske godine 2019./2020., 2020./2021. i 2021./2022.

Rad studentske referade

Zbog korištenja godišnjeg odmora studentska referada Sveučilišnog odjela za studije mora neće raditi od 24. srpnja do 27. kolovoza 2019. godine.

Watercare

Predstavnici Sveučilišnog odjela za studije mora sudjelovali su na drugom partnerskom sastanku Interreg projekta WATERCARE u Puli.

Natječaj za upis studenata na Poslijediplomski sveučilišni studij Primijenjene znanosti o moru

Natječaj za upis studenata na poslijediplomski sveučilišni studij

Natječaj za upis studenata u I. godinu diplomskih sveučilišnih i specijalističkih diplomskih stručnih studija u akademskoj godini 2019./2020.

Na temelju članka 77. Zakona o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju i članka 100. Statuta Sveučilišta u Splitu, a sukladno Odluci Senata Sveučilišta u Splitu od 30. svibnja 2019. godine

Ljetni ispitni rok

Poštovani studenti,

Termine redovitih ispitnih rokova možete preuzeti na poveznicama dolje