Djelatnici

Bjeliš Mario, docent

mario.bjelis@unist.hr

znanstvena bibliografija

 

Brčić Jure, docent

jure.brcic@unist.hr

021/510-197

znanstvena bibliografija

 

Ferri Josipa, izvanredni profesor, v.d. pročelnika Odjela

josipa.ferri@unist.hr

021/510-199

znanstvena bibliografija

 

Gracin Leo, docent

leo.gracin@unist.hr

znanstvena bibliografija

 

Gugić Josip, docent

josip.gugic@unist.hr

znanstvena bibliografija

 

Krstulović Šifner Svjetlana, redoviti profesor

ssifner@unist.hr

021/510-196

znanstvena bibliografija

 

Krželj Maja, docent, v.d. predstojnika diplomskog studija Morsko ribarstvo

maja.krzelj@unist.hr

021/510-193

znanstvena bibliografija

 

Mamić Matilda, dipl. iur., tajnik Odjela

matilda.mamic@unist.hr

021/510-198

 

Nerlović Vedrana, docent

vedrana.nerlovic@unist.hr

021/491-504

znanstvena bibliografija

 

Ordulj Marin, docent, v.d. predstojnika preddiplomskog studija Biologija i tehnologija mora

marin.ordulj@unist.hr

021/510-192

znanstvena bibliografija

 

Panadić Vlatka, iur., voditelj studentske službe

vpanadic@unist.hr

021/510-190

 

Petrić Mirela, izvanredni profesor

mirela.petric@unist.hr

021/510-194

znanstvena bibliografija

 

Poljak Vedran, docent

vedran.poljak@unist.hr

znanstvena bibliografija

 

Popović Perković Zvjezdana, docent, v.d. predstojnika diplomskog studija Ekologija i zaštita mora

zvjezdana.popovic@unist.hr

021/510-195

znanstvena bibliografija

 

Soldo Alen, redoviti profesor, trajno zvanje, voditelj poslijediplomskog studija Primijenjene znanosti o moru

soldo@unist.hr

021/510-191

znanstvena bibliografija

 

Strikić Frane, izvanredni profesor

frane.strikic@unist.hr

znanstvena bibliografija

 

Šimat Vida, izvanredni profesor

vida@unist.hr

021/510-192

znanstvena bibliografija

 

Škeljo Frane, docent

frane.skeljo@unist.hr

021/510-197

znanstvena bibliografija

 

Trumbić Željka, docent

zeljka.trumbic@unist.hr

021/510-194

znanstvena bibliografija