Natječaj za upis u 1. godinu sveučilišnih diplomskih studija Odjela – 2. krug

30. rujna 2024.

Poštovani,

Otvoren je drugi krug prijava za upis studenata na prve godine sveučilišnih diplomskih studija Ekologija i zaštita mora i Morsko ribarstvo Sveučilišnog odjela za studije mora.

UVJETI UPISA

Na sveučilišne diplomske studije Morsko ribarstvo i Ekologija i zaštita mora mogu se upisati prvostupnici koji su završili sveučilišne prijediplomske studije Morskog ribarstva, Biologije i ekologije mora ili Biologije i tehnologije mora Sveučilišnog odjela za studije mora Sveučilišta u Splitu, kao i prvostupnici koji su završili različite sveučilišne prijediplomske studije iz znanstvenih područja biotehničkih i prirodnih znanosti, uz eventualno polaganje razlikovnih predmeta.

PRIJAVE

Prijave za upis primaju se u Studentskoj službi do 10. listopada 2024. u vremenu od 9:30 do 12:00 sati.

RAZREDBENI POSTUPAK

Svi pristupnici koji se prijave na natječaj za upis podliježu razredbenom postupku, pri čemu nema razredbenog ispita. Rang-lista pristupnika utvrđuje se temeljem prosjeka ocjena i duljine trajanja preddiplomskog studija. Prednost pri upisu imaju pristupnici s manjim brojem razlikovnih predmeta.

Rang-lista uspješnosti pristupnika bit će objavljena 10. listopada 2024. na web-stranicama Odjela (more.unist.hr) nakon 14:00 sati.

UPIS

Upis na prvu godinu sveučilišnih diplomskih studija će se obaviti 11. listopada 2024. u Studentskoj službi od 9:30 do 12:00 sati.