Obavijest o upisima

E-mail:           vpanadic@unist.hr

IBAN:             HR0524070001100578938, model: 02, poziv na broj: 680

UPISI

Upisi za ljetni upisni rok obavljat će se temeljem rang liste uspješnosti na državnoj maturi 22. i 23. srpnja 2020. godine u vremenu od 9:00 do 13:00 sati u Studentskoj službi, Ruđera Boškovića 33, Zgrada tri fakulteta (aula Prirodoslovno-matematičkog fakulteta).

Molimo studente da u zgradu ulaze isključivo kroz ulaz Prirodoslovno-matematičkog fakulteta (južna strana zgrade) gdje će vam se sukladno uputama HZJZ-a izmjeriti tjelesna temperatura. Prilikom ulaska i boravka u zgradi, odnosno za vrijeme upisa obvezni ste nositi zaštitne maske za lice.

Za upis je potrebno priložiti sljedeće dokumente:

• izvornik (original) domovnice ili elektronički zapis državnih matica koji je izdan putem servisa e-Građani,
  • izvornik (original) rodnog lista ili elektronički zapis državnih matica koji je izdan putem servisa e-Građani,
  • izvornik svjedodžbe o završnome radu,
  • izvornik potvrde o položenim ispitima državne mature i položenom izbornom predmetu iz Biologije,
  • dvije fotografije veličine 35 mm x 45 mm,
  • presliku važeće osobne iskaznice uz predočenje originala,
  • dokaz o uplati troškova upisnine u iznosu od 400,00 kn.