Obavijest za studente diplomskog studija Ekologija i zaštita mora

21. siječnja 2021.

Poštovani studenti diplomskog studija Ekologija i zaštita mora,  u petak 22. siječnja održat će se sastanak na Sveučilišnom odjelu za studije mora Sveučilišta u Splitu, u Zgradi tri fakulteta, u učionici A – 319 (treći kat) u 13:00 sati na temu ishoda učenja s ciljem upoznavanja studenata s prirodom ishoda učenja kao i očekivanih studentskih znanja i sposobnosti. Zbog ograničenih prostornih kapaciteta uslijed COVID-19 pandemije prijave sudjelovanja na sastanak na zvjezdana.popovic@unist.hr.

Kao ulaz u zgradu koristite sjeverni ulaz: ulaz Pomorskog fakulteta i Sveučilišnog odjela za studije mora. Molimo vas da se pridržavate propisanih epidemioloških mjera, a to znači da tijekom cijelog boravka u zgradi pravilno nosite zaštitnu masku na licu, da se ne grupirate te da koliko je god to moguće održavate međusobnu distancu.