OBAVIJEST ZA STUDENTE PRVE GODINE DIPLOMSKOG STUDIJA EKOLOGIJA I ZAŠTITA MORA

1. listopada 2020.

Dragi studenti prve godine diplomskog studija Ekologija i zaštita mora, u ponedjeljak, 5. listopada održat će se uvodni sat na Sveučilišnom odjelu za studije mora Sveučilišta u Splitu, u Zgradi tri fakulteta, u učionici A – 319 (treći kat) u 14:00 sati.

Kao ulaz u zgradu koristite sjeverni ulaz: ulaz Pomorskog fakulteta i Sveučilišnog odjela za studije mora. Zbog dobro poznatih okolnosti molimo vas da se pridržavate propisanih epidemioloških mjera, a to znači da tijekom cijelog boravka u zgradi pravilno nosite zaštitnu masku na licu, da se ne grupirate te da koliko je god to moguće održavate međusobnu distancu.

Nastava će se održati odmah nakon uvodnog sata u istoj učionici A - 319 a raspored predavanja za prvi tjedan nastave možete pronaći na mrežnim stranicama Odjela za studije mora.