Objavljen Natječaj za upis studenata u I. godinu preddiplomskih studija

20. svibnja 2022.

Sveučilište u Splitu je raspisalo Natječaj za upis studenata u I. godinu preddiplomskog sveučilišnog, integriranog preddiplomskog i diplomskog sveučilišnog te preddiplomskog stručnog studija u akademsku godinu 2022./2023.

Odjel za studije mora upisuje 40 pristupnika na preddiplomskom studiju Biologija i tehnologija mora. Na natječaj za upis mogu se prijaviti pristupnici koji su završili četverogodišnje srednje obrazovanje te položili državnu maturu osnovne (B) razine i izborni predmet Biologija, a prijavljuju se putem Središnjeg prijavnog ureda (SPU).

Upisi za ljetni upisni rok obavljat će se temeljem rang liste uspješnosti na državnoj maturi 20. i 21. srpnja 2022. godine u vremenu od 9:30 do 12:30 sati.

Više informacija možete pronaći na poveznici ispod.