Održavanje nastave na Odjelu za siječanj 2022.

10. siječnja 2022.

Poštovani,

obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju i porast broja zaraženih, nastava na našem Odjelu će prijeći na hibridni način izvođenja, odnosno predavanja će se održavati na daljinu, uz iznimku praktičnog dijela nastave kod kojeg bi nastava na daljinu narušila kvalitetu izvođenja.

Sukladno tome, samo praktični dio nastave koji nije moguće organizirati online, kao što su laboratorijske i terenske vježbe te izrada diplomskog rada, će se nastaviti održavati u sveučilišnim prostorijama, prilikom čega je potrebno primijeniti epidemiološke mjere koje su trenutno na snazi.

O načinu održavanja nastave nastavnici su dužni na vrijeme obavijestiti studente i predstojnike studija te se s istima dogovoriti o provođenju provjera znanja ukoliko ih bude potrebno organizirati u sveučilišnim prostorijama prije službenih ispitnih rokova.

Studenti su dužni, kao i do sada, javiti se predstojnicima studija u slučaju pojave simptoma, oboljenja ili propisane samoizolacije.

U slučaju izmjena i novih službenih preporuka od strane nadležnih institucija bit ćete pravodobno obaviješteni.

Lijep pozdrav,

pročelnica Odjela