Prijava na konferenciju „Budućnost ribarstva u Hrvatskoj i EU“

16. svibnja 2022.

Drage kolege,

U Zadru se 03.06.2022. održava konferencija o ribarstvu naziva „Budućnost ribarstva u Hrvatskoj i EU“. Konferencija je organizirana od strane hrvatskih zastupnika u EP a na njoj će se kroz dva panela razgovarati o Mediteranskoj uredbi u GFCM te pozitivnim iskustvima i novim prilikama za rekreativni, mali i obalni ribolov te burzama ribe te ostalim temama koje su usko vezane uz ekologiju okoliša.

Govornici su priznati stručnjaci na području ribarstva iz Hrvatske te uže regije. Prijevoz autobusom do Zadra i natrag u Split će biti organiziran a unutar događaja je uključena i prehrana. Planirano je i izdavanje potvrdnica o sudjelovanju konferenciji.

Molimo studente Morskog Ribarstva, Ekologije i zaštite mora te zainteresirane studente preddiplomskog studija Biologija i tehnologija mora da do 18.5.2022. dostave ime i prezime, broj mobitela te studijski program kojem pripadaju putem Microsoft Forms obrasca koji je dostupan na poveznici ispod ili skeniranjem QR koda.