Upisi i početak nastave viših godina studija Odjela

25. rujna 2024.

Preddiplomski studij Biologija i tehnologija mora

Upisi za studente viših godina preddiplomskog studija bit će održani 9. listopada (za II. godinu i III. godinu za one koji su položili sve ispite), te 10. listopada za ostale studente II. i III. godine BITM-a u uredu A515 s početkom od 09:00.

Nastava za studente viših godina počet će 14. listopada, a privremeni raspored bit će dostupan na web stranicama Odjela do 2. listopada.

Diplomski studiji Morsko ribarstvo i Ekologija i zaštita mora

Upisi za prvu godinu diplomskih studija planirani su za 7. listopada (za EIZM I) i 8. listopada (za MR I), dok su upisi za drugu godinu diplomskih studija zakazani za 4. listopada.

Nastava za studente prve godine diplomskih studija počinje 14. listopada, a za drugu godinu 7. listopada. Detaljan raspored predavanja bit će objavljen na web stranicama Odjela do 2. listopada.