Upisi u više godine diplomskih studija Ekologija i zaštita mora i Morsko ribarstvo

25. rujna 2018.

Poštovani studenti,

Upisi na više godine studija će se obavljati u petak 28/09/2018 od 08:30h do 16:00h. Mole se studenti da sa sobom ponesu Indeks te da prethodno provjere da li su upisali sve ocjene i pokupili sve potpise nositelja kolegija.

Upisi se obavljaju u studentskoj referadi, ali SVI studenti se (bez obzira na smjer) moraju prethodno javiti predstojniku studija Morsko ribarstvo (dr.sc Jure Brčić, soba 519).

Prilikom upisa u više godine studija obavezno dostavite potvrdu o uplati upisnine koja iznosi 350,00 kuna, a uplate možete izvršiti na žiro račun: HR86 23300031100025103, poziv na broj 680. Prilikom upisa dobit ćete informaciju i o iznosu participacije u troškovima studija koja će se određivati prema slijedećoj odluci.

Studenti će morati popuniti privolu, koja Sveučilišnom odjelu za studije mora Sveučilišta u Splitu, omogućuje korištenje osobnih informacija isključivo u svrhu upisa na studije Odjela, ostvarivanje prava vezanih za studiranje, uključujući ostvarivanje prava vezanih za studentski standard), pa prikupite potrebne podatke.