Upisi u više godine preddiplomskih studija Biologija i tehnologija mora i Morsko ribarstvo

24. rujna 2018.

Poštovani studenti,

Upisi na više godine studija će se obavljati u srijedu i četvrtak i to kako slijedi:

Biologija i tehnologija mora – upis na drugu godinu studija – 26.09.2018. (srijeda) od 9:30 do 13:30

Morsko ribarstvo – Upis na drugu i treću godinu studija – 27.09.2018. (četvrtak) od 9:30 do 13:30.

Molio bih studente da sa sobom ponesu Indeks te da prethodno provjere jesu li upisali sve ocjene i pokupili sve potpise nositelja kolegija.

Upisi se obavljaju u studentskoj referadi, a SVI se studenti moraju prethodno javiti u ured predstojnika studija.

Prilikom upisa u više godine studija obavezno dostavite potvrdu o uplati upisnine koja iznosi 350,00 kuna, a uplate možete izvršiti na žiro račun: HR86 23300031100025103, poziv na broj 680. Prilikom upisa dobit ćete informaciju i o iznosu participacije u troškovima studija koja će se određivati prema odluci priloženoj u mailu.

Studenti će morati popuniti privolu priloženu u mailu, koja Sveučilišnom odjelu za studije mora Sveučilišta u Splitu, omogućuje korištenje osobnih informacija isključivo u svrhu upisa na studije Odjela, ostvarivanje prava vezanih za studiranje, uključujući ostvarivanje prava vezanih za studentski standard), pa prikupite potrebne podatke.